حجم: MB

نویسنده: مهندس محسن خرسندی

انتشارات فن آوران    (1392)      120 صفحه      8000 تومان    تلفن: 66953998

مدیران پروژه ها اغلب از دیدگاه های مختلف به مرحله تجهیز کارگاه توجه می نمایند که مهم ترین آن ها عبارتند از دیدگاه های اقتصادی، رفاهی، صنعتی، تجربی، تسریع در کار و شاید بسیاری دیدگاه های دیگر.

اما با هر دیدگاه که عملیات تجهیز کارگاه آغاز گردد نباید نقش و اهمیت آن در سرعت و کیفیت کار، تأمین رضایت کارکنان و کار فرمایان نادیده گرفته شود.

هر چند اساسأ تجهیز کارگاه یکی از مراحل اساسی پروژه های عمرانی تلقی گردیده و عاملی مهم در تسریع فعالیتهای اجرایی محسوب می گردد اما باید توجه داشت که سهم این فعالیت در ایمن سازی و بهبود شرایط ایمنی محیط کار هرپروژه سهمی بسیار مهم و قابل توجه می باشد.

اغلب طرح ها و پروژه های موفق از دیدگاه ایمنی، طرح هایی هستند که شروعی موفق در مرحله تجهیز کارگاه داشته اند. رعایت موارد بنیادین در مرحله تجهیز کارگاه، کمکی بسیار شایسته در بهبود وضعیت بهداشت، ایمنی و محیط زیست هرپروژه محسوب می گردد و درصورت داشتن تجهیز کارگاهی مرتب و اصولی می توان امیدوار بود که در سایر مراحل اجرایی پروژه نیز، کنترل عملیات ایمنی به درستی انجام خواهد گرفت.

 


 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه