حجم: MB

مدیریت ایمنی در کارگاه ‏های ساختمانی همراه با مثال‏های کاربردینویسندگان: دکتر عبدالله اردشیر و مهندس مهران امیری

انتشارات جهاد دانشگاهی (واحد صنعتی امیرکبیر)             (1392)             428 صفحه              15000 تومان               تلفن: 88895969 و 66465392

کتاب حاضر ضمن بیان مفاهیم پایه ای و ضرورت رعایت ایمنی، به موضوع مدیریت ایمنی از دیدگاه‏های مختلف شامل مدیران ارشد، مدیر کارگاه، سرکارگر، متخصص ایمنی و کارفرما می‌پردازد و نقش و وظایف آن‌ها را تشریح می‌نماید. همچنین مثال‌های کاربردی و پژوهشی در زمینه ارزیابی و مدیریت ایمنی در پیوست‌های شماره یک تا چهار کتاب ارایه شده‌اند. این کتاب می‌تواند برای مدیران ارشد صنعت ساخت‏و‏ساز، مدیران کارگاهی، ناظرین، سرکارگران، متخصصان ایمنی و مسئولین کنترل خسارت شرکت‌هایی بیمه و همچنین محققانی که در زمینه مدیریت و ارزیابی ایمنی فعالیت می‌کنند مفید باشد. بخش اصلی این کتاب بر مبنای مطالعات صورت گرفته در زمینه ایمنی ساخت‏و‏ساز و همچنین تجارب حرفه‌ای و بیش از یک دهه تدریس درس مدیریت ایمنی و کارگاه به دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای گروه مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهیه و گردآوری شده است. مطالب مندرج در پیوست‌ها نیز حاصل فعالیت‌های تحقیقاتی مؤلفین و راهنمایی پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی در این زمینه می‌باشد. اهداف اصلی این کتاب به صورت خلاصه عبارتند از:

- بیان اهمیت مدیریت ایمنی به عنوان بخشی اساسی از مدیریت پروژه‌های ساخت.

- فراهم آوردن تکنیک‌های مؤثر مدیریت ایمنی برای مدیران و عوامل ساخت در تمام سطوح.

- بستر سازی برای انجام فعالیت‌های پژوهشی در زمینه ایمنی ساخت‏و ‏ساز.

 


 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه