حجم: MB

نویسند: اميد كلات پور

انتشارات: فن آوران        (1393)      392 صفحه      25000 تومان       تلفن: 66953998

کتاب پیش رو، گردآوری مطالب پراکنده در خصوص مفاهیم، تعاریف و اصول مدیریت بحران و شرایط اضطراری است. در این کتاب چند نکته حادز اهمیت است.

1- تعاریف و مفاهیمی که در این کتاب ارایه شده‏اند با دیدگاه مدیریت بحران و شرایط اضطراری تدوین شده‏اند، بنابراین ممکن است تفاوت‏هایی با تعاریف استاندارد یا مرسوم در دیگر زمینه‏های بهداشت، ایمنی و محیط زیست وجود داشته باشد. تفاوت‏هایی که البته تعارض نیست.

2- اگر در متن یا شرح یک تعریف یا مفهوم از عبارات یا کلمات فنی دیگری مرتبط با مدیریت بحران و شرایط اضطراری استفاده شده باشد، احتمالا خود آن عبارت در بخش مربوط به خودش تعریف شده یا شرح داده شده است.

3- اگر در متن کلمه یا عبارتی وجود داشته باشد که احتمالا هم ارز روان و قابل پذیرشی برای آن وجود نداشته (یا به ذهن مولف نرسیده) سعی شده با حفظ امانت، خود کلمه یا اصطلاح در متن آورده شده است.

 


 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه