حجم: MB

نویسنده: دکتر هاشم ستاره، مهندس مسعود مردانی و مهندس آرش قاسمی

انتشارات فن آوران       (1392)        144 صفحه        7000 تومان        تلفن: 66953998

جهت انجام مدلسازی های پیامد، می توان از انواع روش های کیفی و کمی و شبیه سازی های نرم افزاری، استفاده نمود و البته هر یک از روش های مذکور، دارای ارزش و اهمیت خاص خود هستند.

اما آنچه که مهم است، در مدلسازی ها باید یک استدلال کارشناسانه و علمی وجود داشته باشد و نتایج به نوعی حاصل گردند که قابلیت تجزیه و تحلیل، داشته باشند و بتوان به این نتایج اعتماد نمود. از طرفی متخصصین مدلسازی پیامدها باید با اصول و مبانی علمی آشنایی کافی داشته  باشند تا بتوانند تفسیر درستی از نتایج شبیه سازی ها داشته باشند.

با این رویکرد و احساس کمبودی که در این زمینه احساس می شد، در ادامه کتاب شاخص حریق و انفجار داو  که  با هدف ارائه یک شاخص کاربردی جهت ارزیابی پیامد های ناشی از انفجار و حریق تدوین  شده است، کتاب پیش رو در راستای ارائه یک شاخص کاربردی جهت ارزیابی سمیت، حریق و انفجار، تالیف و ترجمه گردیده است.

 


 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه