حجم: MB

اصول حفاظت از انفجار در صنایع نفت، گاز و پتروشیمینویسندگان: مهندس علی احمدزاده، مهندس آرش خسروی، مهندس علی احمدی ارکمی، مهندس هاجر

انتشارات: خانیران      (1392)      112 صفحه      7000 تومان       تلفن: 66120429

امروزه در کشورهای توسعه یافته، توجه به محيط‌زيست یک سرمایه‌گذاری استراتژیک محسوب می‌شود و تمام الگوهاي پيشرفت را بر اساس اين معيار سنجيده و ماموريت‌هاي خود را متناسب با اين مقوله ارزشمند و حياتي تدوين مي‌كنند. توسعه همه جانبه میهن اسلامی‌مان که در چشم‌انداز ۲۰ ساله جمهوری اسلامی ایران در افق ۱۴۰۴ ترسیم گردیده نیز در سایه توسعه متوازن و همه جانبه علمي و توليد دانش و فناوری با توجه به موضوع كليدي و بشردوستانه محيط‌زيست تحقق می‌یابد. با اين رويكرد تلاش شده تا در اين راه همسو با برنامه‌هاي كلان كشور اندك سهمي داشته و بر مبناي دانش، تجربه و سوابق پيشين اين همراهي را ارمغان پيشرفت نمايد. موضوع پسماند و مخاطرات آن يكي از دغدغه‌هاي اصلي همه جوامع و دولت‌ها مي‌باشد و امروزه پاسخگويي به اين مهم در صدر رقابت‌هاي علمي و اجرايي آنها قلمداد مي‌شود لذا  بر آن شده در اين رقابت بر فرهنگ‌سازي و مسيردهي جامعه خدمتي شايسته همه ايرانيان به انجام رسد.

 


 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه