حجم: MB

نویسنده: مهندس سید حسن اصفهانی

انتشارات فن ‏آوران     (1390)      152 صفحه     6000 تومان     تلفن: 66953998

مدیریت تغییر یکی از قویترین سیستم‏های پیشگیرانه در زمینه کنترل تغییر است. تغییراتی که امروزه اجرای آنها در تمامی سازمان‏ها اجتناب ناپذیر شده است. در واقع سازمانی که نخواهد با اجرای تحول و تغییر خود را همگام با سازمان‏های موفق کند، دیری نخواهد پایید که از گردونه حیات حذف خواهد شد.

امروزه مقوله بهداشت، ایمنی و محیط‏زیست جایگاه خود را در سازمان‏های ملی و جهانی به خوبی باز کرده است. شاید یکی از بهترین نگرش‏های بین‏ المللی در زمینه حیات انسانی و زیست کره‏ای، نگرش یکپارچه به سه مقوله فوق الذکر بوده است.

هدف این کتاب بیشتر این بوده است تا خواننده علاقمند بتواند یک سیستم مدیریت تغییر کارآمد در سازمان خود به وجود آورد. البته کار در زمینه تغییر علاوه بر اینکه یک هنر محسوب می‏شود، شجاعت خاصی را می طلبد چرا که سازمان‏ها و افراد همواره در برابر ایجاد تغییر در محیط‏های کاری خود، واکنش‏های گاه غیر قابل پیش‏بینی داشته‏ اند. اما منافع و سودی که در نهایت عاید سازمان و کارکنان آن می‏شود، باور نکردنی است.

 


 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه