حجم: MB

نویسنده: دکتر حسن هویدی، دکتر سعید گیوه‌چی، مهندس رازمیک مرادی‌فر

انتشارات خانیران     (1392)      166 صفحه      8500 تومان      تلفن: 5 و66591504

کتاب سیستم مدیریت ریسک خستگی برای کلیه شاغلین به خصوص مدیران، کارشناسان بهداشت حرفه‌ ای و ایمنی صنعتی مفید خواهد بود. به عنوان یک مدیر و یا کارشناس مربوطه، نقش ما فقط مدیریت کردن خستگی خود نیست، بلکه ریسک خستگی کارکنان در سازمان و واحد کاری به ما وابسته است. لذا موارد و استراتژی ‌های بیان شده در این راهنما برای کمک به مدیریت ریسک خستگی در سطوح مختلف سازمانی است و همچنین اطمینان بخشیدن از اجرای مطلوب قانون و برآوردن نیازها جهت بررسی و یادگیری از حوادث، از طریق استقرار سیستم مدیریت ریسک خستگی (FRMS)، ضروری بنظر می‌ رسد.

استراتژی‌های مدیریت خستگی کارکنان روی کاهش ریسک خستگی در سطح فردی (ناکافی بودن کیفیت و کمیت خواب، ساعت بیولوژیکی فرد، طول زمان بیداری و...) متمرکز است. این راهنما چگونگی ایجاد ریسک ‌های ناشی از خستگی و طریقه مدیریت آنها را در سطح سازمانی و در چارچوب سیستم مدیریت ایمنی (SMS) توضیح می ‌دهد. همچنین مزایای استقرار سیستم مدیریت ریسک خستگی (FRMS) و مدل‌ های کنترلی Moore-Ede و Dawson & McCulloch را آموزش می ‌دهد.

 


 

خبرنامه

اطلاعات تماسی

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۴۹۸۷

ایمیل :‌ info [@] safetymmesage [dot] com

درباره پیام ایمنی

فعاليت سايت پیام ایمنی از سال 1382 همزمان با انتشار نشریه پیام ایمنی آغاز گرديد. هدف ما از طراحی اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از موضوعات ایمنی، بهداشت، محیط‏ زیست و آتش‏ نشانی، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان در كشور است.


طراحی سایت و طراحی گرافیک توسط استودیو طراحی حاشیه